Ara

1989 yılında Eczacıbaşı Topluluğu kuruluşlarına bilgi teknolojileri alanında hizmet amacıyla kurulan Eczacıbaşı Bilişim olarak 2002 yılından itibaren Topluluk dışındaki kurumlara da hizmet veriyoruz.

Biz sadece çalışma arkadaşları değil, beraber vakit geçirmekten ve  eğlenmekten büyük keyif alan bir takımız. Kuruluşumuzun sürekli başarısında en önemli etkenin ekibimiz olduğuna inanıyoruz.

Çalışırken eğlenmeye, eğlenirken gelişime ve birlikte üretmeye ve birbirimizden öğrenmeye inanıyoruz.

Yeniliğe ve değişime açık, kendini ve işini geliştirmek isteyen, girişimci, yenilikçi, ekibinin gelişimine önem veren ve birlikte çalışmaktan keyif alan ekipler kuruyoruz.

Kendini sürekli geliştirebileceğin ve başarının bir parçası olacağın Eczacı Bilişim’de olmak istiyorsan seni bekliyoruz.

Bize her zaman ulaşabilirsin!

Eczacıbaşı Bilişim’de senin için neler var?

Kişisel, mesleki ve teknik yetkinliklerini sürekli geliştirebilir, seni ve kariyerini destekleyecek eğitim programlarımıza katılabilirsin.

40’tan fazla kuruluş arasında 120’den fazla uluslararası pazarda global fırsatlar ve rotasyon imkânı her zaman kapını çalabilir.

Eczacıbaşı’nda izinler, kişinin toplam çalışma deneyimi baz alınarak kıdem yılına göre hesaplanır. İzin hakkın da seninle birlikte gelir.

İşinin niteliğine uygun olarak farklılaşan çalışma modelleri ile uzaktan ya da hibrit çalışma imkanlarından yararlanabilir, esnek çalışma saatleriyle çalışma programını kendin belirleyebilirsin.

Eczacıbaşı’nda anne ve baba olmak ayrıcalıklı. Eczacıbaşı’nda anne olan çalışanlarımıza aylık kreş yardımı ve baba olan çalışanlarımıza 3 haftalık babalık izni hakkı sağlanır.

Eczacıbaşı Topluluğu, sürdürülebilir bir geleceğin, kadınların başta iş dünyası olmak üzere yaşamın her alanına etkin katılımıyla mümkün olacağına inanıyor. İnsan kaynakları politikalarını ve uygulamalarımızı, çeşitlilik, eşitlik ve kapsayıcılık odağında geliştiriyoruz.