Ara

HAKKIMIZDA

Teknoloji dünyasında
insan odaklı çözümler

Eczacıbaşı Topluluğu kuruluşlarına bilgi teknolojileri konusunda danışmanlık, servis ve destek hizmetleri vermek amacıyla 1989 yılında kurulan Eczacıbaşı Bilişim, 2002 itibarıyla çalışma alanını Topluluk dışındaki kuruluşları da kapsayacak şekilde yeniden yapılandı.

Bilgi teknolojileri alanında uzun yıllara dayanan kurumsal deneyimi, uzman insan kaynağı ve müşteri ve kalite odaklı hizmet anlayışı ile Türkiye pazarına sunan Eczacıbaşı Bilişim, etkin bilgi teknolojileri çözümleriyle, en güvenilir teknoloji sağlayıcısı olma hedefine emin adımlarla ilerliyor.

Müşterilerine iş etiği, yenilikçi ve girişimci ruhu, müşteri odaklı çalışma yaklaşımı, güven ve açıklığa dayalı kurum kültürü ve toplumsal sorumluluk bilinci ile hizmet veren Eczacıbaşı Bilişim, anahtar teslim projeler üreterek, teknik destek, danışmanlık ve profesyonel hizmetler sunuyor.

VİZYON

Bilişim sektöründe lider olmak ve müşterilerimize en iyi çözümleri sunmaktır. Bu amaç doğrultusunda çalışanlarımızın profesyonel gelişimine önem verir, yenilikçi çözümler üretir ve müşteri memnuninyetini ön planda tutarız.

MİSYON

Uzman insan kaynağı ve kurumsal birikimi ile müşterilerine değer yaratacak etkin bilgi teknolojisi çözümleri sunan en güvenilir kuruluş olmak.