1989 yılında Eczacıbaşı Topluluğu kuruluşlarına bilgi teknolojileri konusunda danışmanlık, servis ve destek hizmetleri vermek amacıyla kurulan Eczacıbaşı Bilişim, 2002 yılı başından itibaren, çalışma alanını Topluluk dışındaki kuruluşları da kapsayacak biçimde genişleterek yeniden yapılanmıştır.

Bugün, bilgi teknolojileri alanında uzun yıllara dayanan kurumsal deneyimini müşteri ve kalite odaklı hizmet anlayışıyla Türkiye pazarına sunan kuruluş, etkin bilgi teknolojileri çözümleriyle, en güvenilir teknoloji sağlayıcısı olma yolunda emin adımlarla yürümektedir.

Eczacıbaşı Bilişim, uzman insan kaynağı ve kurumsal birikimi ile müşterilerine değer yaratacak etkin bilgi teknolojisi çözümleri sunan, en güvenilir kuruluş olmak misyonuyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Kuruluş, sahip olduğu bilgi birikimi ve kurum kültürü, deneyimli ekibi, kalite anlayışı, iş etiği, yenilikçi ve girişimci ruhu, müşteri odaklı çalışma yaklaşımı, güven ve açıklığa dayalı iletişim becerisi ve toplumsal sorumluluk değerlerinin bilinci ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Müşterileri için anahtar teslim projeler üretmeyi ve teknik destek, danışmanlık ve profesyonel hizmetler sunmayı kendisine hedef edinen Eczacıbaşı Bilişim, bilgi teknolojisi sektöründe;

  • KURUMSAL KAYNAK PLANLAMA ÇÖZÜMLERİ

  • KİMLİK YÖNETİMİ VE E-İMZA ÇÖZÜMLERİ

  • BİRİKİM YÖNETİMİ

  • UYGULAMA GELİŞTİRME VE ENTEGRASYON ÇÖZÜMLERİ

  • VERİ MERKEZİ HİZMETLERİ VE MASAÜSTÜ DESTEK

  • ALTYAPI ÜRÜNLERİ

Alanlarında faaliyet göstermektedir.