Ara

BITSIGHT

Bitsight nedir?

Kurumunuzun internete açık birçok kaynağını sürekli olarak izleyerek risk ve güvenlik performansınızın, kontrollerinizin etkinliğinin ölçülmesi ve değerlendirilmesinde objektif bir bakış açışı sağlar. Bu platform kullandığı gelişmiş algoritmalarla 250’den 900’e kadarlık bir skala içinde notlama yaparak 3.parti siber risklerinizi yönetmede, siber sigortalarınızı güvence altına almada, sektörümüzdeki diğer kuruluşlarla karşılaştırarak siber güvenlik performansını ölçmede, şirket birleşmeleri ve alımlarında potansiyel siber risklerinizi yönetmede yardımcı olur.

Neden Bitsight?

• Kullanılan veri kaynakları son derece tarafsızdır. Kolay bir şekilde çıkan sonuçlar ve skorların doğrulaması yapılabilmektedir.
• Bu servis 6 yıldan fazla bir süredir sunulmaktadır.
• Kullanmış olduğu gelişmiş algoritma ile kritik zafiyetlerin tespitini çok yüksek doğrulukla gösterip, kurumların hızlı aksiyon alabilmesine olanak sağlamaktadır.
• Kullanımı kolay bir web tabanlı uygulama aracılığıyla risk verilerine birden fazla bakış açısı sağlar. Kurumsal ve 3.parti ekosisteminin siber güvenlik risklerine görünürlük katıp, dünya çapında binlerce kuruluşun güvenlik olgunluğunu izler ve en doğru sonuçları sunar.

Risk
seviyenizi ölçün

ATTACK SURFACE ANALYTICS: Dijital ayak izinizi yönetin ve tüm dijital ekosisteminizde siber riskinizi değerlendirin.

INTERNAL ASSESSMENT: Kuruluşunuzun güvenlik seviyesinin başkaları tarafından nasıl görüntülendiğini görün.

EXECUTIVE REPORTING: Önemli metrikleri etkin bir şekilde özelleştirerek eyleme geçirilebilir raporlar sağlayın.

BENCHMARKING: Rekabet gücünüzü yükseltmek için endüstrideki durumunuzu görün ve karşılaştırma performansları oluşturun.

FORECASTING: Belirli bir plana dayanarak gelecekteki derecelendirmenizi oluşturun ve zaman içinde bu hedefe yönelik ilerlemeyi takip edin.

NIST & ISO FRAMEWORK MAPPING: Kuruluşunuzun sonuçlarını geniş çapta kabul edilen siber güvenlik standartlarıyla ile birlikte gözlemleyin.

DETAYLI BİLGİ ALMAK VE DENEMEK İÇİN