Ara

GRANDSTREAM

IP Telefon

Dünyada bulunan herkes için harika bir çözüm geliştirmek, iletişimi ve iş yükünü kolaylaştırır. Tam da bu noktada Grandstream devreye giriyor. Grandstream son teknoloji telefonları kurulumu daha kolay olan ve her zamankinden çok daha erişilebilir bir hale getirmektedir. Geniş ürün gamımızı inceleyerek size uygun cihazı seçin ve mükemmel bir ağ oluşturun.

Grandstream Telefon çeşitleri:

● GXP Serisi IP Telefonlar
● GRP Serisi IP Telefonlar
● IP Dect Telefon
● Wifi Kablosuz IP Telefon
● Android IP Telefon
● Genişleme Modülü

Konferans Çözümleri

Artık görüntülü ve sesli konferanslar hemen her gün hayatımızda yerini almaya başladı. Konferans çözümleri de tam olarak bu noktada devreye giriyor. Konferans çözümleri ile toplantılarınızı ve iş birliklerinizi bir sonraki seviyeye taşıyın! Konferans çözümleri, Zoom ve Microsoft için kullanışlı ve şık video cihazları tasarlayarak toplantı deneyimlerinizi oldukça iyi bir hale getirmenize yardımcı oluyor.

Konferans çözümleri:

● Sesli Konferans
● Videolu Konferans
● Sesli & Videolu Konferans

GATEWAY & ATAS

Analog iletişimin son bulduğu bu dönemde yatırımınızı korumak için yüksek kalitede olan ve yönetilebilir bir IP telefonu ile hibrit çözümü oluşturun. Bunun için tek yapmanız gereken Analog telefonları ev veya ofis uygulaması için entegre etmek. Bunu yaparken size yardımcı olacak olan Grandstream’in HT serisi Analog Telefon Adaptörleri, sizin bireysel analog telefonları kolayca entegre etmeniz için tasarlanmıştır.

● PRI Ağ Geçidi
● FXS/ FXO Ağ Geçidi

KULAKLIK & WEBCAM

Kişisel İş Birliği Cihazları

Günümüzde büyük önem kazanan uzaktan iletişim temel ve güçlü teknolojik aletlere olan ihtiyacımızı arttırıyor. Bu ihtiyacımıza cevap olan GUV serisi Kişisel İşbirliği Çözümleri, ses ve video noktasında bizlere kaliteli çözümler sunuyor. Kullanıcılarının uzaktan eğitim, uzaktan çalışma ve uzaktan yapılan birçok etkinlik sırasında kaliteli bir süreç geçirmeleri ve HD bir şekilde etkinliklere katılmalarını sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Telefonlar, bilgisayarların yanı sıra büyük üçüncü taraf platformlar, uygulamalar ve yazılım telefonlarıyla da uyumlu olarak çalışmaktadır.

● Webcam
● Ev/Ofis Kulaklıkları

Konferans Hoparlörü

Uzaktan sürdürülen toplantıların ve görüşmelerin kalitesini arttırmak, kullanıcı deneyimini iyileştirebilmek adına geliştirilen taşınabilir konferans iletişimi, gürültüyü en aza indirgemek için Bluetooth veya USB arabirimi aracılığıyla hızlı ve kaliteli bir taşınabilir mobil konferans odası sağlar. Ses kalitesinden ödün vermeyen bu ürün ile birlikte konferans görüşmelerinizi daha rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

● PRI Ağ Geçidi
● FXS/ FXO Ağ Geçidi

Cihaz Yönetimi

Cihaz konfigürasyonu, cihaz izleme, cihaz yönetimi, hesap yönetimi, istatistiksel analiz ve akıllı alarm da dahil olmak üzere Grandstream ürünlerini almak, yönetmek, seyredebilmek ve ortaya çıkan problemleri gidermek için GDSM’yi gruba, sahaya, modele göre veya tek tek kullanmanız gerekmektedir.

 

● GDMS